Samozabarvovací brýle

Nosíte dioptrické brýle a rádi byste své oči chránili také za slunečného počasí? Představujeme samozabarvovací dioptrické brýle.

Celý článek

Měření zraku v hodnotě 500,- zdarma

Objednejte se na měření zraku k našim špičkovým optometristům. ZDARMA při nákupu dioptrických brýlí.

Celý článek

AKCE: MULTIFOKÁLNÍ SKLA 1+1 ZDARMA

Nyní máte jedinečnou možnost pořídit si multifokální skla v akci 1+1. Při pořízení multifokálních skel, od nás druhé dostanete zdarma!

Celý článek

Poradíme Vám

Přišel čas poohlédnout se po nových brýlích? Se vším vám rádi zdarma poradíme.

Celý článek

Chcete ušetřit na dioptrických brýlích? Poradíme vám jak

Nákup dioptrických brýlí nemusí být rodinnou investicí, když víte, jak ušetřit. Pokud jste si chtěli dříve zakoupit dioptrické brýle, museli jste navštívit oční optiku. Dnes lze pořídit dioptrické brýle od 590,- Kč včetně skel pohodlně u očního lékaře.

Celý článek

Dioptrické brýle se slunečním klipem na magnet

Řešíte dilema mezi dioptrickými a slunečními brýlemi? Už nemusíte. Představujeme dioptrické brýle se slunečním klipem. Uchycení je magnet, proto nikdo nepozná, že se nejedná o klasické sluneční brýle.

Celý článek

Garance doručení

Chcete věnovat brýle jako dárek a mít je včas pod stromečkem? Pospěšte si. Pouze při objednávce do 10. prosince Vám garantujeme jejich včasné doručení.

Celý článek

Nové brýle za skvělých 590 Kč včetně skel

Hledáte kvalitní dioptrické brýle za dostupnou cenu? Naskladnili jsme pro vás nové brýle za skvělých 590 Kč včetně skel.

Celý článek

Objednejte se na měření zraku a vyberte si brýle přímo v čekárně

Pro snadnou cestu k Vašim novým brýlím jsme zavedli Optiscont panely přímo v čekárnách očních lékařů. Objednejte se na měření zraku u lékaře a vyberte si brýle přímo na místě. Doručíme Vám je až domů.

Celý článek

Získejte 300 Kč za každého nového zákazníka

Víte ve svém okolí o někom, kdo potřebuje nové brýle? Dejte mu svůj kód na slevu, který jste od nás nákupem získali. Za každého nového zákazníka, který Váš kód použije, získáte 300 Kč slevu na další brýle.

Celý článek

Jak vybrat dětské brýle

Předepsali Vašemu dítěti dioptrické brýle a nevíte, jaké vybrat? Poradíme Vám, na co se kromě barvy a tvaru soustředit, abyste vybrali nejen brýle, které budou slušet, ale které také mnoho vydrží a jejich nošení bude dítěti příjemné.

Celý článek

Rippon - záruka kvality

Pod značkou Rippon najdete brýlové obruby z vysoce kvalitního materiálu ultem. Jsou tvarově stálé, hypoalergenní a odolné. Hledáte-li kvalitné a pohodlné brýle, je Rippon odpovědí na Vaše přání.

Celý článek
Akce a novinky do vašeho e-mailu

Zajímavé tipy jak se starat o brýle, akce a nové kolekce

Získejte slevu 150 Kč na první nákup

…a mějte informace o slevách a akčních nabídkách z první ruky.