Rozhovor s MUDr. Janou Holinkovou

15-05-2019

Proč chodit na pravidelné oční prohlídky a jak můžeme ovlivnit léčení případných problémů? Na naše otázky odpovídá MUDr. Jana Holinková, oční lékařka z Krnova.

Celý článek

Poradíme Vám

04-03-2019

Přišel čas poohlédnout se po nových brýlích? Se vším vám rádi zdarma poradíme.

Celý článek

AKCE: MULTIFOKÁLNÍ SKLA 1+1 ZDARMA

15-02-2019

Nyní máte jedinečnou možnost pořídit si multifokální skla v akci 1+1. Při pořízení multifokálních skel, od nás druhé dostanete zdarma!

Celý článek

Sportovní brýle Oakley

14-02-2019

Hledáte sportovní brýle, se kterými uvidíte i ve ztížených podmínkách? Představujeme sportovní brýle Oakley a jejich jedinečnou technologii Oakley Prizm™.

Celý článek

Jak vybrat dětské brýle

13-02-2019

Předepsali Vašemu dítěti dioptrické brýle a nevíte, jaké vybrat? Poradíme Vám, na co se kromě barvy a tvaru soustředit, abyste vybrali nejen brýle, které budou slušet, ale které také mnoho vydrží a jejich nošení bude dítěti příjemné.

Celý článek

Měření zraku zdarma

11-02-2019

Objednejte se na měření zraku k našim špičkovým optometristům. ZDARMA při nákupu dioptrických brýlí.

Celý článek

Rippon - záruka kvality

08-02-2019

Pod značkou Rippon najdete brýlové obruby z vysoce kvalitního materiálu ultem. Jsou tvarově stálé, hypoalergenní a odolné. Hledáte-li kvalitné a pohodlné brýle, je Rippon odpovědí na Vaše přání.

Celý článek

Dětské brýle Disney

06-02-2019

Hledáte pro své ratolesti krásné brýle, které jim budou slušet, budou dobře sedět a zároveň si je Vaše děti zamilují? Pak si prohlédněte novou kolekci od Disney!

Celý článek

Titanové dioptrické brýle

05-02-2019

Hledáte dioptrické brýle, které budete nosit, a budou Vám sloužit. Hledáte ale také dioptrické brýle, které se Vám budou nosit skutečně pohodlně a budou sloužit dlouho? Pokud ano, pak si přečtěte více o brýlích titanových.

Celý článek

Jak správně nosit kontaktní čočky

22-01-2019

Kontaktní čočky jsou výbornou alternativou dioptrických brýlí. Ačkoliv nošení kontaktních čoček má mnoho výhod, jejich nošení má svá úskalí a než se pro nošení kontaktních čoček rozhodnete, měli byste je znát.

Celý článek

Ray-Ban dioptrická brýlová skla

21-01-2019

Brýle Ray-Ban, to už nejsou pouze kvalitní značkové obruby, ale také prémiová brýlová skla s krásnou signaturou Ray-Ban po stranách.

Celý článek

Brýle do kanceláře

10-01-2019

Trávíte mnoho času u počítače a máte potíže s neustálým přeostřováním zraku na krátkou a střední vzdálenost? Máme pro Vás řešení.

Celý článek
Akce a novinky do vašeho e-mailu

Zajímavé tipy jak se starat o brýle, akce a nové kolekce

Získejte slevu 150 Kč na první nákup

…a mějte informace o slevách a akčních nabídkách z první ruky.