Nový způsob dopravy

10-07-2018

Abyste na poštovném platili co nejméně, zavedli jsme pro Vás novou variantu dopravy. Využít nyní můžete služeb Balíkovna od České pošty, díky které Vás poštovné vyjde na pouhých 55 Kč.

Celý článek

Doprava zdarma tento víkend

18-06-2018

Využijte šanci pořídit si své brýle ještě výhodněji. Od pátečního poledne až do nedělní půlnoci můžete své nové brýle nechat přivézt až k Vám domů a poštovné Vám nebude účtováno.

Celý článek

Sluneční dioptrické brýle

07-06-2018

Nosíte dioptrické brýle, ale v létě Vám není vidění přes klasická čirá skla příjemné? Pořiďte si sluneční brýle, se kterými uvidíte komfortně i za slunečného počasí. Cena za dioptrické sluneční brýle nemusí být vysoká a výhody, které takové brýle přináší, jsou velké.

Celý článek

Samozabarvovací brýle

01-06-2018

Nosíte dioptrické brýle a rádi byste své oči chránili také za slunečného počasí? Představujeme samozabarvovací dioptrické brýle.

Celý článek

Dioptrické brýle se slunečním klipem na magnet

01-06-2018

Řešíte dilema mezi dioptrickými a slunečními brýlemi? Už nemusíte. Představujeme dioptrické brýle se slunečním klipem. Uchycení je magnet, proto nikdo nepozná, že se nejedná o klasické sluneční brýle.

Celý článek

Sportovní dioptrické brýle

11-05-2018

Milujete sport, potřebujete k němu sluneční brýle, ale nevíte, jak vyřešit brýle dioptrické? Představujeme designové sportovní brýle, které nabízí řešení – dioptrický klip.

Celý článek

Nové sluneční brýle

10-05-2018

Naskladnili jsme pro Vás novinky mezi slunečními brýlemi. Vyberte si brýle, které si zamilujete. V naší nabídce najdete brýle polarizační, 2v1 a mnohé jiné

Celý článek

Nové značkové brýle

10-05-2018

Naskladnili jsme pro Vás nové značkové dioptrické brýle. Vyberte si ty pravé právě pro Vás.

Celý článek

Novinka: Brýle svítící ve tmě

02-05-2018

Hledáte skutečně zajímavé dětské brýle? Pak si prohlédněte dětské brýle Lacoste. Právě jsme pro Vás naskladnili modely s fosforeskujícími stranicemi, které se ve tmě rázem změní z obyčejných brýlí v magické.

Celý článek

Změna dioptrií - kdy a jak často měřit zrak

07-04-2018

Nosíte dioptrické brýle a na měření zraku jste byli naposledy před více jak rokem? Zbystřete. Svůj zrak byste si totiž měli jednou ročně nechat přeměřit. Váš zrak se totiž mění a dioptrické brýle je tomu potřeba přizpůsobovat.

Celý článek

MIDO 2018

27-02-2018

Opět jsme navštívili světový veletrh výrobců brýlí, čoček a vybavení pro optometristy a oční lékaře v italském Milánu, abychom pro Vás načerpali novinky pro letošní rok.

Celý článek

Nové brýle s doživotní zárukou

24-01-2018

Hledáte kvalitní dioptrické brýle za dostupnou cenu? Naskladnili jsme pro vás nové brýle za skvělých 590 Kč včetně skel, a to navíc s doživotní zárukou.

Celý článek
Akce a novinky do vašeho e-mailu

Zajímavé tipy jak se starat o brýle, akce a nové kolekce

Získejte slevu 150 Kč na první nákup

a mějte informace o slevách a akčních nabídkách z první ruky.Nemám zájem