Zpříjemněte pacientům návštěvu vaší ordinace a ušetřete jim cestu do optiky.

Jak to funguje?
1.

Společně vybereme nejvhodnější řešení pro vaši ordinaci

Panel pro vás vyrobíme na míru tak, aby do vaší ordinace perfektně zapadl.

2.

Pacienti si mohou brýle vybrat přímo v čekárně

Vaši pacienti si mohou brýle vyzkoušet i objednat přímo v čekárně. S objednávkami si hlavu dělat nemusíte. Uloží se totiž do systému a my je vyřídíme.

3.

Vše ostatní už je jen na nás

Přímo domů vašemu pacientovi dodáme kvalitní brýle s doživotní zárukou a postaráme se o jeho maximální spokojenost. Veškerá další komunikace probíhá přímo mezi námi a zákazníkem.

Měníme svět optiky

Přidejte se k nám a zpříjemněte vašim pacientům návštěvu.


Co se o nás povídá?

Benešov

Optiscont provozujeme od listopadu 2011. U našich pacientů se setkáváme s velmi pozitivním ohlasem. Dokonce ti, kteří ji službu vyzkoušeli se vrací se se svými příbuznými a doporučují nás svým známým. Optiscont má pro nás též ekonomický význam.

MUDr. Pavel Dvořák
Benešov u Prahy

Ústí nad Labem

Brýle si u nás začali naši pacienti objednávat již druhý den po instalaci. Během prvního měsíce jsme si nechali rozšířit panel o dalších 60 brýlových obrub. Optiscont u nás funguje velmi dobře k všestranné spokojenosti.

MUDr. Pavel Sušický
Ústí nad Labem

Vratimov

Brýle Optiscont prodáváme v našich ambulancích již skoro 3 roky a máme s touto službou jen ty nejlepší zkušenosti. Za celou dobu jsme nezaznamenali ani jednu reklamaci, pacienti oceňují především cenu, jednoduchost objednání a přímou návaznost na oční ambulanci, kde absolvují vyšetření. Vše pořídí na jednom místě pod jednou střechou a hotové brýle jim přijdou na dobírku až domů, což je důležité zejména pro starší a špatně hybné pacienty. Ráda bych touto formou poděkovala Ing. Tichému za dlouholetou spolupráci, ochotu, vstřícnost a nasazení při řešení jakékoliv situace.

MUDr. Michaela Hustá
Vratimov

Potřebujete více informací?

Viděli byste rádi naši případovou studii, nebo zjistili, zda náš panel může být i ve vaší ordinaci?