"Nákup brýlí musí být příjemná a pohodlná záležitost."

Pavel Tichý
zakladatel Optiscontu

Jsme moderní optika využívající nové způsoby prodeje. Provozujeme e-shop a panely Optiscont, které najdete přímo u Vašeho očního lékaře. Jsme tu pro Vás, abyste si mohli dopřát kvalitní brýle za dobrou cenu a mohli si je vybrat v klidu a pohodlí.

Snižujeme náklady tam, kde nejsou potřeba, a naopak je držíme tam, kde to kvalitní zpracování brýlí vyžaduje. Tradiční řetězec výrobce - distributor - oční optika - zákazník je totiž podle nás plný mnoha zbytečných nákladů. Tyto náklady pomocí IT technologií odstraňujeme a přinášíme brýle za cenu, díky které se stanou tím, čím skutečně jsou – módním doplňkem. S námi si můžete dopřát víc párů brýlí pro různé příležitosti.

1.

Výběr brýlí přímo u lékaře

Nákup brýlí pro Vás musí být maximálně pohodlný. Proto jsme vyvinuli Optiscont panely, které najdete přímo u Vašeho očního lékaře.

Podrobnosti

Výběr brýlí přímo u lékaře

Aby cesta k Vašim brýlím byla co nejkratší, jsme tu pro Vás tehdy, kdy nás potřebujete
u očního lékaře. Vyvinuli jsme Optiscont panely, díky kterým Vám odpadá maraton obíhání optik. S námi si brýle vyberete přímo v čekárně během čekání na vyšetření. Po vystavení předpisu na brýle Vašim lékařem stačí hodnoty z receptu opsat a odeslat objednávku. Vaše brýle Vám do několika dnů doručíme přímo k Vám domů.

2.

Vždy kvalitní brýle

Brýle nakupujeme u pečlivě vybraných výrobců, kteří dodávají i světovým značkám a brýlová skla odebíráme od nejvýznamnějších světových výroců jako je Essilor, Hoya a další.

Podrobnosti

Vždy kvalitní brýle

Ačkoliv cena je důležitá, kvalita je pro nás důležitější. Dobře si vybíráme, s kým budeme spolupracovat. Nakupujeme přímo od výrobců vybíraných na veletrzích v Paříži, Miláně a Hong Kongu a brýlová skla zabrušují na špičkovém přístrojovém vybavení naši zkušení oční optici v Praze.

3.

Jinak a lépe, proto levněji

Opustili jsme zažité postupy a našli způsoby, jak Vám dodat kvalitní brýle za skvělou cenu.

Podrobnosti

Jinak a lépe, proto levněji

Opustili jsme zažité postupy a našli způsoby, jak Vám dodat kvalitní brýle pohodlněji za skvělou cenu.

4.

Doporučuje nás 96 % zákazníků

Někdy se nás lidé ptají, kde je ten háček? Žádný háček není. Proto nás doporučuje 96 % zákazníků.

Podrobnosti

Doporučuje nás 96 % zákazníků

Svou práci děláme, jak nejlépe umíme. Ocenění zákazníků je pro nás tou největší pochvalou, které si maximálně vážíme. Nemusíme investovat tolik do reklamy, protože věříme, že tou nejlepší reklamou jste VY, naši spokojení zákazníci. Recenze od zákazníků si můžete přečíst na Heureka.cz

96 % zákazníků by doporučilo nákup u nás

Více recenzí na Heureka.cz

Sledujte nás na Facebooku:

Získejte slevu 150 Kč na první nákup

…a mějte informace o slevách a akčních nabídkách z první ruky.