"Nákup brýlí musí být příjemná a pohodlná záležitost."

Pavel Tichý
zakladatel Optiscontu

Jsme moderní optika využívající i nové způsoby prodeje. Kromě našich kamenných optik s optometrií či oční ambulancí, provozujeme také e-shop a panely Optiscont, které najdete přímo u Vašeho očního lékaře. Jsme tu pro Vás, abyste si mohli dopřát kvalitní brýle za dobrou cenu a mohli si je vybrat v klidu a pohodlí. Veškeré naše brýle máme na webu i s online zkoušečkou, a tak si můžete před návštěvou našich optik snadno předvybrat brýle, které se Vám líbí. Pak už stačí se objednat na měření zraku a naštívit některou z našich poboček. Náš milý personál se postará o péči na špičkové úrovni.

Brýle si u nás můžete pořídit za velmi výhodné ceny. Náklady snižujeme tam, kde je možné je eliminovat. Naopak je držíme tam, kde to kvalitní péče o zákazníka a zpracování brýlí vyžaduje. Tradiční řetězec výrobce - distributor - oční optika - zákazník je totiž podle nás plný mnoha zbytečných nákladů. Tyto náklady pomocí IT technologií odstraňujeme a přinášíme brýle za cenu, díky které se stanou tím, čím skutečně jsou – módním doplňkem. S námi si můžete dopřát víc párů brýlí pro různé příležitosti.

1.

Příjemné prostředí

Dbáme na to, abyste se u nás cítili co nejlépe. Naše optiky mají přehledný a moderní design a naši pečlivě školení a vstřícní zaměstnanci se Vám budou rádi věnovat při výběru Vašich brýlí.

2.

Špičková péče a vybavení

Naši specialisté jsou ve svém oboru pravidelně školeni a pracují s nejmodernější vyšetřovací technikou. Pouze tak je zaručeno, že Vaše korekce zraku bude ta nejlepší možná.

3.

Vždy kvalitní brýle

Ačkoliv cena je důležitá, kvalita je pro nás důležitější. Dobře si vybíráme, s kým budeme spolupracovat. Nakupujeme přímo od výrobců vybíraných na veletrzích v Paříži, Miláně a Hong Kongu. V našem sortimentu najdete širokou škálu brýlových obrub od ekonomických až po luxusní značkové obruby.

4.

Jinak, a proto levněji

Opustili jsme některé zažité postupy a našli způsoby, jak Vám dodat kvalitní brýle pohodlněji za skvělou cenu.

100 % zákazníků by doporučilo nákup u nás

Více recenzí na Heureka.cz