Simulace multifokálních brýlí

06-12-2017

Přemýšlíte nad pořízením multifokálních brýlích, ale nejste si jisti, jestli jsou to, co skutečně hledáte? Přijďte k nám do optiky a vyzkoušejte si vidění jako s multifokálními brýlemi.

Celý článek

Garance doručení

05-12-2017

Chcete mít své dárky včas pod stromečkem? Objednejte si je hned. Při objednávce do 8. prosince a garantujeme vám jejich včasné doručení.

Celý článek

Měření zraku ZDARMA

24-11-2017

Rádi byste si pořídili krásné brýle, ale nemáte čas jít k lékaři pro předpis? U nás Vám změříme zrak a zároveň doporučíme optimální brýle pro Vás.

Celý článek

Počítačové brýle

23-11-2017

Hledáte brýle, se kterými vás nebudou z práce u počítače bolet oči? Brýle, se kterými nejenže dobře uvidíte, ale které budou navíc vaše oči chránit? Představujeme povrchovou úpravu BLUE.

Celý článek

Brýle do kanceláře

20-11-2017

Trávíte většinu dne u obrazovky monitoru a současně se díváte na klávesnici či přepisujete nějaký text? A máte pouze čtecí brýle se kterými je sice ostrý text, který potřebujete přepsat do počítače, ale při pohledu na monitor není zaostření tak rychlé? Máme pro vás možnost, jak tento diskomfort vyřešit.

Celý článek

Zamlžené brýle? Skoncujte s nimi

20-11-2017

Venku přituhuje a spolu s klesající teplotou nás častěji než v jiná roční období začínají trápit věčně zamlžené brýle. Lze tomu nějak předejít? Existuje úprava, se kterou byste nebyli vždy při vstupu do vyhřáté místnosti jako v mlze?

Celý článek

Nové brýle Esprit

02-11-2017

Naskladnili jsme pro vás nové modely francouzské značky Esprit. Vyberte si ty pravé právě pro vás. Všechny brýle z našeho e-shopu si můžete vyzkoušet online díky zkoušeči, který je u každého modelu brýlí k dispozici.

Celý článek

Jak vybrat dětské brýle

30-10-2017

Předepsali Vašemu dítěti brýle a nevíte, jaké vybrat? Poradíme Vám, na co se kromě barvy a tvaru soustředit, abyste vybrali nejen brýle, které budou slušet, ale které také mnoho vydrží a jejich nošení bude dítěti příjemné.

Celý článek

Nové brýle Lacoste

26-10-2017

Naskladnili jsme pro vás nové modely brýlí světoznámé francouzské značky Lacoste.

Celý článek

Otevřeli jsme nový Optiscont v Praze

23-10-2017

Rádi byste si naše brýle osobně vyzkoušeli a jste z Prahy? Nově najdete náš Optiscont na pražské Lhotce, u oční lékařky MUDr. Ireny Svobodové.

Celý článek

MULTIFOKÁLNÍ SKLA 1 + 1 ZDARMA

05-10-2017

Nyní máte jedinečnou možnost pořídit si multifokální skla v akci 1+ 1. Při pořízení multifokálních skel, od nás druhé dostanete zdarma!

Celý článek

Proč si nekupovat brýle v bazaru

16-08-2017

Víme, že při nákupu dioptrických brýlí je jedním z důležitých kritérií cena. Internetové bazary přetékají nabídkou dioptrických brýlí a nemálo lidí si tyto použité brýle kupuje. Vysvětlíme Vám, proč to není dobrý nápad.

Celý článek
Akce a novinky do vašeho e-mailu

Zajímavé tipy jak se starat o brýle, akce a nové kolekce

Získejte slevu 150 Kč na první nákup

a mějte informace o slevách a akčních nabídkách z první ruky.
Nemám zájem