Doprava zdarma tento víkend

18-06-2018

Využijte šanci pořídit si své brýle ještě výhodněji. Od pátečního poledne až do nedělní půlnoci můžete své nové brýle nechat přivézt až k Vám domů a poštovné Vám nebude účtováno.

Celý článek

Sluneční dioptrické brýle

07-06-2018

Nosíte dioptrické brýle, ale v létě Vám není vidění přes klasická čirá skla příjemné? Pořiďte si sluneční brýle, se kterými uvidíte komfortně i za slunečného počasí. Cena za dioptrické sluneční brýle nemusí být vysoká a výhody, které takové brýle přináší, jsou velké.

Celý článek

Samozabarvovací brýle

01-06-2018

Nosíte dioptrické brýle a rádi byste své oči chránili také za slunečného počasí? Představujeme samozabarvovací dioptrické brýle.

Celý článek

Dioptrické brýle se slunečním klipem na magnet

01-06-2018

Řešíte dilema mezi dioptrickými a slunečními brýlemi? Už nemusíte. Představujeme dioptrické brýle se slunečním klipem. Uchycení je magnet, proto nikdo nepozná, že se nejedná o klasické sluneční brýle.

Celý článek

Jak vybrat sportovní brýle

11-05-2018

Rádi byste si pořídili sportovní brýle, ale nevíte, podle čeho je vybrat? Poradíme Vám, na co zaměřit při jejich výběru pozornost a jak řešit případ, kdy potřebujete zároveň brýle dioptrické.

Celý článek

Sportovní dioptrické brýle

11-05-2018

Milujete sport, potřebujete k němu sluneční brýle, ale nevíte, jak vyřešit brýle dioptrické? Představujeme designové sportovní brýle, které nabízí řešení – dioptrický klip.

Celý článek

Nové sluneční brýle

10-05-2018

Naskladnili jsme pro Vás novinky mezi slunečními brýlemi. Vyberte si brýle, které si zamilujete. V naší nabídce najdete brýle polarizační, 2v1 a mnohé jiné

Celý článek

Nové značkové brýle

10-05-2018

Naskladnili jsme pro Vás nové značkové dioptrické brýle. Vyberte si ty pravé právě pro Vás.

Celý článek

Novinka: Brýle svítící ve tmě

02-05-2018

Hledáte skutečně zajímavé dětské brýle? Pak si prohlédněte dětské brýle Lacoste. Právě jsme pro Vás naskladnili modely s fosforeskujícími stranicemi, které se ve tmě rázem změní z obyčejných brýlí v magické.

Celý článek

Změna dioptrií - kdy a jak často měřit zrak

07-04-2018

Nosíte dioptrické brýle a na měření zraku jste byli naposledy před více jak rokem? Zbystřete. Svůj zrak byste si totiž měli jednou ročně nechat přeměřit. Váš zrak se totiž mění a dioptrické brýle je tomu potřeba přizpůsobovat.

Celý článek

MIDO 2018

27-02-2018

Opět jsme navštívili světový veletrh výrobců brýlí, čoček a vybavení pro optometristy a oční lékaře v italském Milánu, abychom pro Vás načerpali novinky pro letošní rok.

Celý článek

Šilhání u dětí

26-02-2018

Šilhání mnozí z nás považují za kosmetickou vadu, ale je třeba mít na paměti, že bez včasné léčby může tato oční vada způsobit dokonce trvalé následky. Kdy je potřeba tento problém řešit a kdy můžeme zůstat klidní?

Celý článek
Akce a novinky do vašeho e-mailu

Zajímavé tipy jak se starat o brýle, akce a nové kolekce

Získejte slevu 150 Kč na první nákup

a mějte informace o slevách a akčních nabídkách z první ruky.Nemám zájem