Dětské dioptrické brýle se slevou

22-08-2017

Škola je za dveřmi a na první hodinu už takřka zvoní. Aby Vaše dítě ve školní lavici nejen na tabuli vždy dobře vidělo, máme pro Vás dětské dioptrické brýle za výhodné ceny. Nyní v našich kamenných pobočkách navíc ještě s 20% slevou.

Celý článek

Proč si nekupovat brýle v bazaru

16-08-2017

Víme, že při nákupu dioptrických brýlí je jedním z důležitých kritérií cena. Internetové bazary přetékají nabídkou dioptrických brýlí a nemálo lidí si tyto použité brýle kupuje. Vysvětlíme Vám, proč to není dobrý nápad.

Celý článek

Proč je tvrzení brýlových čoček důležité?

15-08-2017

Při nákupu brýlí nás zpravidla napadne otázka, jak dlouho nám dané brýle vydrží. Dost často řešíme pevnost obrub a ohebnost stranic. Stejně důležitá je však také pevnost brýlových čoček. Právě tu zajišťuje povrchová úprava zvaná tvrzení.

Celý článek

Jak se starat o brýle

15-08-2017

Pořídili jste si brýle, ale už po několika týdnech či měsících jste si všimli, že jsou poškrábané, mají uštípnutý kousek čočky, případně z jiného důvodu nevypadají dobře? Na vině nemusí být nutně špatná kvalita brýlí. O brýle je totiž potřeba se starat a věnovat jim péči. Jedině tak Vám vydrží skutečně dlouho.

Celý článek

Proč si zvolit tenčená skla?

11-08-2017

Při výběru brýlí dbáme na to, aby nám slušely. Volíme materiál obrub, myslíme na to, že by měly být odolné. Vybereme skla, která splňují, co od nich očekáváme, ať už to je samozabarvovací efekt či ochrana proti modrému záření. Často ale zapomínáme, že důležitá je také tloušťka skla.

Celý článek

Brýle Polaroid za výhodnou cenu

01-08-2017

Vybavte se na léto slunečními brýlemi, které jsou nejen slušivé, ale také zajistí skutečně komfortní vidění. Polarizační brýle chrání zrak před škodlivým UV zářením, blokují nepříjemné odlesky a poskytují ostré vidění. Tím chrání oči a snižují jejich námahu.

Celý článek

Náhradní brýle nejsou luxus, ale nezbytnost

31-07-2017

Velmi často se stává, že ve chvíli, kdy se rozhodneme pořídit si své první brýle, se zároveň rozhodujeme pořídit si také brýle na nějakou dobu poslední. Mnoho z nás věří, že více než jedny brýle nepotřebujeme. Co když se Vám ale brýle rozbijí, či je ztratíte?

Celý článek

Nové modely Porsche Design

01-07-2017

Porsche Design jsou synonymem kvality a vkusu. Vyberte si nyní některé brýle z kolekce 2016 za cenu až o 30 % výhodnější než v jiných optikách. Využijte toho a pořiďte si brýle, které mají styl!

Celý článek

Sluneční a dioptrické brýle 2 v 1

30-06-2017

Hledáte ty pravé brýle na léto? Nechcete si kupovat zvlášť sluneční dioptrické brýle a rádi byste měli jedny brýle, které v případě potřeby poslouží také jako sluneční? Pak jsou tyto brýle právě pro Vás.

Celý článek

Brýle pro řidiče

15-06-2017

Unavuje Vás řízení auta? Nemáte jistotu při řízení v noci, nadměrně Vás osvětlují protijedoucí auta či máte problémy v nepříznivém počasí jako je déšť a mlha? Máme pro Vás řešení – brýle a brýlové čočky určené pro řidiče. Řiďte bezpečně a nechte své oči odpočívat bez ohledu na denní dobu nebo počasí.

Celý článek

Přemýšlíte o laserové operaci očí?

14-06-2017

Často se nás naši zákazníci ptají, co si myslíme o laserové operaci očí a zda bychom jim doporučili podstoupit tento zákrok. Masivní reklamní kampaně klinik lákají na vynikající zrak bez potřeby nošení brýlí, a to s doživotní garancí. Bohužel už se moc nemluví o rizicích, která mohou nastat po tomto zákroku.

Celý článek
Akce a novinky do vašeho e-mailu

Zajímavé tipy jak se starat o brýle, akce a nové kolekce

Získejte slevu 150 Kč na první nákup

a mějte informace o slevách a akčních nabídkách z první ruky.
Nemám zájem