Spustili jsme pro Vás aplikaci na testování zraku

06-09-2018

Nejste si jisti, zda dobře vidíte na dálku, nebo máte pocit, že skla ve Vašich brýlích už nejsou vyhovující? Otestujte svůj zrak v naší nové aplikaci VIDÍŠ DOBŘE.

Celý článek

Nová optika v Krnově

23-08-2018

Ode dneška si můžete své nové brýle vybrat také v naší nové pobočce v Krnově. Sídlíme přímo na Hlavním náměstí.

Celý článek

Nové značkové brýle Guess a Calvin Klein

16-08-2018

Vyberte si z novinek světových značek! Naskladnili jsme pro Vás nové modely brýlí Guess a Calvin Klein. Vybrat si můžete z mnoha barev i tvarů.

Celý článek

Objedejte se na měření zraku a vyberte si brýle přímo v čekárně

25-07-2018

Pro snadnou cestu k Vašim novým brýlím jsme zavedli Optiscont panely přímo v čekárnách očních lékařů. Objednejte se na měření zraku u lékaře a vyberte si brýle přímo na místě. Doručíme Vám je až domů.

Celý článek

Nový způsob dopravy

10-07-2018

Abyste na poštovném platili co nejméně, zavedli jsme pro Vás novou variantu dopravy. Využít nyní můžete služeb Balíkovna od České pošty, díky které Vás poštovné vyjde na pouhých 55 Kč.

Celý článek

Doprava zdarma tento víkend

18-06-2018

Využijte šanci pořídit si své brýle ještě výhodněji. Od pátečního poledne až do nedělní půlnoci můžete své nové brýle nechat přivézt až k Vám domů a poštovné Vám nebude účtováno.

Celý článek

Sluneční dioptrické brýle

07-06-2018

Nosíte dioptrické brýle, ale v létě Vám není vidění přes klasická čirá skla příjemné? Pořiďte si sluneční brýle, se kterými uvidíte komfortně i za slunečného počasí. Cena za dioptrické sluneční brýle nemusí být vysoká a výhody, které takové brýle přináší, jsou velké.

Celý článek

Samozabarvovací brýle

01-06-2018

Nosíte dioptrické brýle a rádi byste své oči chránili také za slunečného počasí? Představujeme samozabarvovací dioptrické brýle.

Celý článek

Dioptrické brýle se slunečním klipem na magnet

01-06-2018

Řešíte dilema mezi dioptrickými a slunečními brýlemi? Už nemusíte. Představujeme dioptrické brýle se slunečním klipem. Uchycení je magnet, proto nikdo nepozná, že se nejedná o klasické sluneční brýle.

Celý článek

Jak vybrat sportovní brýle

11-05-2018

Rádi byste si pořídili sportovní brýle, ale nevíte, podle čeho je vybrat? Poradíme Vám, na co zaměřit při jejich výběru pozornost a jak řešit případ, kdy potřebujete zároveň brýle dioptrické.

Celý článek

Sportovní dioptrické brýle

11-05-2018

Milujete sport, potřebujete k němu sluneční brýle, ale nevíte, jak vyřešit brýle dioptrické? Představujeme designové sportovní brýle, které nabízí řešení – dioptrický klip.

Celý článek

Nové sluneční brýle

10-05-2018

Naskladnili jsme pro Vás novinky mezi slunečními brýlemi. Vyberte si brýle, které si zamilujete. V naší nabídce najdete brýle polarizační, 2v1 a mnohé jiné

Celý článek
Akce a novinky do vašeho e-mailu

Zajímavé tipy jak se starat o brýle, akce a nové kolekce

Získejte slevu 150 Kč na první nákup

…a mějte informace o slevách a akčních nabídkách z první ruky.