Nové brýle Esprit

02-11-2017

Naskladnili jsme pro vás nové modely francouzské značky Esprit. Vyberte si ty pravé právě pro vás. Všechny brýle z našeho e-shopu si můžete vyzkoušet online díky zkoušeči, který je u každého modelu brýlí k dispozici.

Celý článek

Jak vybrat dětské brýle

30-10-2017

Předepsali Vašemu dítěti brýle a nevíte, jaké vybrat? Poradíme Vám, na co se kromě barvy a tvaru soustředit, abyste vybrali nejen brýle, které budou slušet, ale které také mnoho vydrží a jejich nošení bude dítěti příjemné.

Celý článek

Nové brýle Lacoste

26-10-2017

Naskladnili jsme pro vás nové modely brýlí světoznámé francouzské značky Lacoste.

Celý článek

Otevřeli jsme nový Optiscont v Praze

23-10-2017

Rádi byste si naše brýle osobně vyzkoušeli a jste z Prahy? Nově najdete náš Optiscont na pražské Lhotce, u oční lékařky MUDr. Ireny Svobodové.

Celý článek

MULTIFOKÁLNÍ SKLA 1 + 1 ZDARMA

05-10-2017

Nyní máte jedinečnou možnost pořídit si multifokální skla v akci 1+ 1. Při pořízení multifokálních skel, od nás druhé dostanete zdarma!

Celý článek

Proč si nekupovat brýle v bazaru

16-08-2017

Víme, že při nákupu dioptrických brýlí je jedním z důležitých kritérií cena. Internetové bazary přetékají nabídkou dioptrických brýlí a nemálo lidí si tyto použité brýle kupuje. Vysvětlíme Vám, proč to není dobrý nápad.

Celý článek

Proč je tvrzení brýlových čoček důležité?

15-08-2017

Při nákupu brýlí nás zpravidla napadne otázka, jak dlouho nám dané brýle vydrží. Dost často řešíme pevnost obrub a ohebnost stranic. Stejně důležitá je však také pevnost brýlových čoček. Právě tu zajišťuje povrchová úprava zvaná tvrzení.

Celý článek

Jak se starat o brýle

15-08-2017

Pořídili jste si brýle, ale už po několika týdnech či měsících jste si všimli, že jsou poškrábané, mají uštípnutý kousek čočky, případně z jiného důvodu nevypadají dobře? Na vině nemusí být nutně špatná kvalita brýlí. O brýle je totiž potřeba se starat a věnovat jim péči. Jedině tak Vám vydrží skutečně dlouho.

Celý článek

Proč si zvolit tenčená skla?

11-08-2017

Při výběru brýlí dbáme na to, aby nám slušely. Volíme materiál obrub, myslíme na to, že by měly být odolné. Vybereme skla, která splňují, co od nich očekáváme, ať už to je samozabarvovací efekt či ochrana proti modrému záření. Často ale zapomínáme, že důležitá je také tloušťka skla.

Celý článek

Brýle Polaroid za výhodnou cenu

01-08-2017

Vybavte se na léto slunečními brýlemi, které jsou nejen slušivé, ale také zajistí skutečně komfortní vidění. Polarizační brýle chrání zrak před škodlivým UV zářením, blokují nepříjemné odlesky a poskytují ostré vidění. Tím chrání oči a snižují jejich námahu.

Celý článek

Náhradní brýle nejsou luxus, ale nezbytnost

31-07-2017

Velmi často se stává, že ve chvíli, kdy se rozhodneme pořídit si své první brýle, se zároveň rozhodujeme pořídit si také brýle na nějakou dobu poslední. Mnoho z nás věří, že více než jedny brýle nepotřebujeme. Co když se Vám ale brýle rozbijí, či je ztratíte?

Celý článek
Akce a novinky do vašeho e-mailu

Zajímavé tipy jak se starat o brýle, akce a nové kolekce

Získejte slevu 150 Kč na první nákup

a mějte informace o slevách a akčních nabídkách z první ruky.
Nemám zájem