Změna dioptrií - kdy a jak často měřit zrak

07-04-2018

Nosíte brýle a změřit zrak jste si nechali naposledy před více jak rokem? Zbystřete. Svůj zrak byste si totiž měli jednou ročně nechat přeměřit. Nevhodný počet a typ dioptrií zabroušený ve Vašich brýlích, který může nastat právě změnou Vašeho zraku, může být příčinou bolestí hlavy či únavy.

Celý článek

MIDO 2018

27-02-2018

Opět jsme navštívili světový veletrh výrobců brýlí, čoček a vybavení pro optometristy a oční lékaře v italském Milánu, abychom pro Vás načerpali novinky pro letošní rok.

Celý článek

Šilhání u dětí

26-02-2018

Šilhání mnozí z nás považují za kosmetickou vadu, ale je třeba mít na paměti, že bez včasné léčby může tato oční vada způsobit dokonce trvalé následky. Kdy je potřeba tento problém řešit a kdy můžeme zůstat klidní?

Celý článek

Nové brýle s doživotní zárukou

24-01-2018

Hledáte kvalitní brýle za dostupnou cenu? Naskladnili jsme pro vás mnoho modelů brýlí za výhodnou cenu a navíc s doživotní zárukou. Vyberte si brýle za cenu začínající na 590 Kč včetně skel.

Celý článek

Simulace multifokálních brýlí

06-12-2017

Přemýšlíte nad pořízením multifokálních brýlích, ale nejste si jisti, jestli jsou to, co skutečně hledáte? Přijďte k nám do optiky a vyzkoušejte si vidění jako s multifokálními brýlemi.

Celý článek

Garance doručení

05-12-2017

Chcete mít své dárky včas pod stromečkem? Objednejte si je hned. Při objednávce do 8. prosince a garantujeme vám jejich včasné doručení.

Celý článek

Počítačové brýle

23-11-2017

Hledáte brýle, se kterými vás nebudou z práce u počítače bolet oči? Brýle, se kterými nejenže dobře uvidíte, ale které budou navíc vaše oči chránit? Představujeme povrchovou úpravu BLUE.

Celý článek

Brýle do kanceláře

20-11-2017

Trávíte většinu dne u obrazovky monitoru a současně se díváte na klávesnici či přepisujete nějaký text? A máte pouze čtecí brýle se kterými je sice ostrý text, který potřebujete přepsat do počítače, ale při pohledu na monitor není zaostření tak rychlé? Máme pro vás možnost, jak tento diskomfort vyřešit.

Celý článek

Zamlžené brýle? Skoncujte s nimi

20-11-2017

Venku přituhuje a spolu s klesající teplotou nás častěji než v jiná roční období začínají trápit věčně zamlžené brýle. Lze tomu nějak předejít? Existuje úprava, se kterou byste nebyli vždy při vstupu do vyhřáté místnosti jako v mlze?

Celý článek

Jak vybrat dětské brýle

30-10-2017

Předepsali Vašemu dítěti brýle a nevíte, jaké vybrat? Poradíme Vám, na co se kromě barvy a tvaru soustředit, abyste vybrali nejen brýle, které budou slušet, ale které také mnoho vydrží a jejich nošení bude dítěti příjemné.

Celý článek

Nové brýle Lacoste

26-10-2017

Naskladnili jsme pro vás nové modely brýlí světoznámé francouzské značky Lacoste.

Celý článek

Otevřeli jsme nový Optiscont v Praze

23-10-2017

Rádi byste si naše brýle osobně vyzkoušeli a jste z Prahy? Nově najdete náš Optiscont na pražské Lhotce, u oční lékařky MUDr. Ireny Svobodové.

Celý článek
Akce a novinky do vašeho e-mailu

Zajímavé tipy jak se starat o brýle, akce a nové kolekce

Získejte slevu 150 Kč na první nákup

a mějte informace o slevách a akčních nabídkách z první ruky.
Nemám zájem