Jak vybrat sportovní brýle

11-05-2018

Rádi byste si pořídili sportovní brýle, ale nevíte, podle čeho je vybrat? Poradíme Vám, na co zaměřit při jejich výběru pozornost a jak řešit případ, kdy potřebujete zároveň brýle dioptrické.

Celý článek

Šilhání u dětí

26-02-2018

Šilhání mnozí z nás považují za kosmetickou vadu, ale je třeba mít na paměti, že bez včasné léčby může tato oční vada způsobit dokonce trvalé následky. Kdy je potřeba tento problém řešit a kdy můžeme zůstat klidní?

Celý článek

Zvažujete multifokální brýle? Poradíme Vám

06-12-2017

Přemýšlíte, zda pro Vás nebudou místo vícero brýlí na dálku a blízko spíše lepší jedny brýle multifokální? Přijďte k nám do optiky a vyzkoušejte si vidění jako s multifokálními brýlemi.

Celý článek

Nové brýle Lacoste

26-10-2017

Naskladnili jsme pro vás nové modely brýlí světoznámé francouzské značky Lacoste.

Celý článek

Proč si nekupovat brýle v bazaru

16-08-2017

Víme, že při nákupu dioptrických brýlí je jedním z důležitých kritérií cena. Internetové bazary přetékají nabídkou dioptrických brýlí a nemálo lidí si tyto použité brýle kupuje. Vysvětlíme Vám, proč to není dobrý nápad.

Celý článek

Proč je tvrzení brýlových čoček důležité?

15-08-2017

Při nákupu brýlí nás zpravidla napadne otázka, jak dlouho nám dané brýle vydrží. Dost často řešíme pevnost obrub a ohebnost stranic. Stejně důležitá je však také pevnost brýlových čoček. Právě tu zajišťuje povrchová úprava zvaná tvrzení.

Celý článek

Jak se starat o brýle

15-08-2017

Pořídili jste si brýle, ale už po několika týdnech či měsících jste si všimli, že jsou poškrábané, mají uštípnutý kousek čočky, případně z jiného důvodu nevypadají dobře? Na vině nemusí být nutně špatná kvalita brýlí. O brýle je totiž potřeba se starat a věnovat jim péči. Jedině tak Vám vydrží skutečně dlouho.

Celý článek

Proč si zvolit tenčená skla?

11-08-2017

Vybíráme-li dioptrické brýle, dbáme na to, aby nám slušely. Volíme materiál obrub, myslíme na to, že by měly být odolné. Vybereme skla, která splňují, co od nich očekáváme, ať už to je samozabarvovací efekt či ochrana proti modrému záření. Často ale zapomínáme, že důležitá je také tloušťka skla.

Celý článek

Náhradní brýle nejsou luxus, ale nezbytnost

31-07-2017

Velmi často se stává, že ve chvíli, kdy se rozhodneme pořídit si své první brýle, se zároveň rozhodujeme pořídit si také brýle na nějakou dobu poslední. Mnoho z nás věří, že více než jedny brýle nepotřebujeme. Co když se Vám ale brýle rozbijí, či je ztratíte?

Celý článek

Průvodce světem brýlí

28-06-2017

Hledáte pro Vás ty pravé brýle? Chcete brýle, se kterými nejenže dobře uvidíte, ale také získáte výhody, které bez brýlí nemáte? A chcete vědět, kolik peněz Vám na brýle přispěje zdravotní pojišťovna? Přichystali jsme pro Vás Průvodce světem brýlí, který jistě na Vaše otázky odpoví.

Celý článek

Brýle pro řidiče

15-06-2017

Unavuje Vás řízení auta? Nemáte jistotu při řízení v noci, nadměrně Vás osvětlují protijedoucí auta či máte problémy v nepříznivém počasí jako je déšť a mlha? Máme pro Vás řešení – brýle a brýlové čočky určené pro řidiče. Řiďte bezpečně a nechte své oči odpočívat bez ohledu na denní dobu nebo počasí.

Celý článek

Laserová operace očí - ano nebo ne?

14-06-2017

Často se nás naši zákazníci ptají, co si myslíme o laserové operaci očí a zda bychom jim doporučili podstoupit tento zákrok. Masivní reklamní kampaně klinik lákají na vynikající zrak bez potřeby nošení brýlí, a to s doživotní garancí. Bohužel už se moc nemluví o rizicích, která mohou nastat po tomto zákroku.

Celý článek
Akce a novinky do vašeho e-mailu

Zajímavé tipy jak se starat o brýle, akce a nové kolekce

Získejte slevu 150 Kč na první nákup

…a mějte informace o slevách a akčních nabídkách z první ruky.