Brýle do kanceláře

Trávíte mnoho času u počítače a máte potíže s neustálým přeostřováním zraku na krátkou a střední vzdálenost? Máme pro Vás řešení.

Kancelářské brýle (neboli brýle do kanceláře) jsou vhodné pro ty, kteří potřebují brýle na krátkou a střední vzdálenost zároveň, a přitom nechtějí investovat do brýlí multifokálních, které jsou pro zaostření na více vzdáleností také vhodné, ale investice do jejich pořízení je mnohem vyšší než u brýlí kancelářských.

Doba přivyknutí na kancelářské brýle nebývá dlouhá. Přechod z dioptrie určené na monitor na dioptrii určeno pro bližší čtený text je plynulý. Pokud se podíváte horní částí skla, uvidíte komfortně na monitor, pokud skloníte hlavu, automaticky se díváte přes spodní část skla a vidíte komfortně například na klávesnici. Pro vaše oči je tato dioptrická změna pohodlná, jelikož nemusí vytvářet takovou námahu při zaostřování na jinou vzdálenost.

Ochrana proti modrému záření

Kancelářské brýle navíc obsahují tzv. modrý antireflex (ochranná vrstva BLUE), který slouží k ještě většímu komfortu při práci u monitoru a v místnostech s umělým osvětlením. Tato ochranná vrstva chrání Vaše oči před modrým světem vycházejícím z monitoru počítače.

Výhody kancelářských brýlí:

  • Komfortní vidění na krátkou a střední vzdálenost (plynulé zaostření)
  • Nižší investice než v případě multifokálních brýlí
  • Ochrana proti modrému záření z počítače a jiných zdrojů škodlivého modrého záření (modrý antireflex / ochranná vrstva BLUE)

Které obruby jsou pro kancelářské brýle vhodné?

Jak budou Vaše kancelářské brýle vypadat, záleží na Vás. Vyberte si barvu a tvar obruby podle Vašeho vkusu. Vhodné jsou celoobruby či poloobruby. Čím větší velikost skel zvolíte, tím pohodlnější Vaše vidění bude. Pro výrobu kancelářských brýlí nejsou příliš vhodné brýle úzké.

Pro objednání brýlí do kanceláře je nutné vědět dioptrie určené na počítač a dioptrie na blízko. Pokud tyto hodnoty neznáte, objednejte se na měření zraku.

Další oblíbené články

Sledujte nás na Facebooku:

Získejte slevu 150 Kč na první nákup

…a mějte informace o slevách a akčních nabídkách z první ruky.