Hygienická opatření

Hygienická opatření

Vážení zákazníci,

rádi bychom Vás informovali, že naše prodejny jsou pro Vás stále otevřeny. Ujišťujeme Vás také, že naše společnost nebere na lehkou váhu stávající situaci a šíření koronaviru a vždy dbáme vysokého hygienického standardu. Všechny optiky a vyšetřovny jsou vybaveny desinfekčními prostředky, které pravidelně používáme na všechny naše přístroje. Před vyšetřením usedáte do dezinfikovaného křesla a všechny přístroje jsou po každém klientovi dezinfikovány. Stejně tak personál na našich pobočkách dodržuje pravidelné mytí rukou a používají se jednorázové papírové ručníky.
 
V důsledku vývoje situace, zavádíme na našich pobočkách pro zvýšení bezpečnosti tato opatření:
 
 

  • Do provozovny budeme vpouštět najednou maximálně 2 zákazníky. Pouze v tom případě je pak možné udržovat co největší odstup, čímž chráníme Vás i naše zaměstnance.
  • Dále bychom Vás chtěli požádat, abyste nevstupovali do optiky, pokud pociťujete příznaky jakékoliv virové infekce.
  • V průběhu vyšetření vašeho zraku používejte prosím roušky, jinak bohužel nebude vyšetření možné. Vyšetření na kontaktní čočky a aplikace kontaktních čoček rušíme do odvolání.


V případě, že potřebujete brýle nebo kontaktní čočky a nemůžete se dostavit na optiku, zkuste využít náš e-shop, a každý model si v klidu z pohodlí domova vyzkoušet pomocí online „zkoušečky“ a kontaktovat naše pobočky na dálku… V několika následujících hodinách vám představíme celý projekt online nákupu, který by v těchto těžkých časech měl pomoci.
 
Děkujeme za pochopení.
Tým Optiscont

 

Nakupovat online Najít pobočku

Líbil se vám článek?

Další oblíbené články

Sledujte nás na Facebooku:

Získejte slevu 150 Kč na první nákup

…a mějte informace o slevách a akčních nabídkách z první ruky.