Optiscont dovážková služba

jsme tu pro Vás

Vážení zákazníci,

v této komplikované době můžete využít to, že máme všechny modely našich brýlí na webu, navíc s online zkoušečkou. Své brýle si tedy můžete si objednat z bezpečí domova. Uvědomujeme si, že díky karanténě a šíření viru, nemusí být cesta na naše pobočky volbou číslo 1. Připravili jsme pro Vás tedy možnost, jak si brýle u nás vybrat a objednat. Tyto brýle Vám následně doručíme přímo domů.

Jak to tedy udělat a co je potřeba?

V první řadě je potřeba mít recept od lékaře nebo znát své dioptrie, které potřebujete. To znamená, že jste absolvovali již měření zraku. Bez těchto informací, Vám brýle nemůžeme vyrobit.

  • Krok 1 – vyberte si na našich stránkách obruby, které se vám líbí.
  • Krok 2 – díky tomu, že máme všechny obruby nafocené, můžete si je vyzkoušet v naší online zkoušečce, kterou najdete u každé obruby, přímo pod fotografií. Na tlačítku je symbol brýlí a text „Vyzkoušet brýle“.
  • Krok 3 – můžete si uložit fotografie ze zkoušečky nebo vytvořit printscreen a poté zkonzultovat vhodnost výběru s našimi odborníky.
  • Krok 4 – spojte se s námi ideálně přes aplikaci Skype nebo po telefonu a my s vámi projdeme Váš výběr a také Vám pomůžeme vybrat ta správná skla. Vyberte si z tabulky na konci článku nejbližší pobočku. Aplikace Skype nabízí více možností a to především videohovor s našimi odborníky na optikách. Můžete jim přes tuto aplikaci poslat obrázky z online zkoušečky a díky tomu, že Vás uvidí, Vám mohou lépe poradit s výběrem obrouček. Zároveň Vám mohou ukázat vámi vybrané brýle, pokud jsou na prodejně dostupné.
  • Krok 5 – sepíšeme s Vámi online objednávku. Vše potřebné vám přijde na email a na mobil. My na základě této objednávky zadáváme brýle do výroby.
  • Krok 6 – brýle jsou hotové. Je zde možnost vyzvednout si je na pobočce nebo si je nechat doručit přímo domů. Nemusíte tedy vůbec nikam chodit, brýle zaplatíte na dobírku.
  • Krok 7 – brýle pořádně vyzkoušet, mít z nich radost a pořádně si je užít. Pokud by přece jenom byl nějaký problém, určitě se za námi můžete zastavit na pobočce, kde brýle anatomicky upravíme podle potřeby.
  • V případě jakýchkoli dotazů nás kontaktujte a rádi Vám se vším pomůžeme. Přejeme Vám hodně zdraví a budeme se na Vás těšit.

    Tým Optiscont

 

Kontakty na pobočky

Pobočka

Telefon

Skype

Praha

226 292 480

Optiscont Praha

Říčany

732 120 777

Optiscont Říčany

Benešov

731 511 577

Optiscont Benešov

Litoměřice

734 114 454

Optiscont Litoměřice

Krnov

605 451 001

Optiscont Krnov

 

 

Další oblíbené články

Sledujte nás na Facebooku:

Získejte slevu 150 Kč na první nákup

…a mějte informace o slevách a akčních nabídkách z první ruky.