Brýle pro řidiče

Unavuje Vás řízení auta? Nemáte jistotu při řízení v noci, nadměrně Vás osvětlují protijedoucí auta či máte problémy v nepříznivém počasí jako je déšť a mlha? Máme pro Vás řešení – brýle a brýlové čočky určené pro řidiče. Řiďte bezpečně a nechte své oči odpočívat bez ohledu na denní dobu nebo počasí.

Čiré, stálobarevné nebo zabarvovací?

Brýlí, které můžete použít v autě, je několik typů. Základní dělení spočívá v barevnosti brýlové čočky.

 1. Čiré čočky Eye Drive
 2. Stálobarevné čočky / sluneční brýle
 3. Samozabarvovací čočky EyeDrive Transitions Xtractive
 4. Samozabarvovací speciální brýle DriveWear určené speciálně pro řidiče
 5. Čiré čočky EyeDrive

  Unikátní antireflexní úprava EyeDrive nabízí nově všem řidičům dokonalý komfort vidění za jakýchkoliv světelných podmínek. EyeDrive díky technologii Reflect Control zajišťuje jasné vidění bez námahy přes den i v noci. Kompenzuje rušivý vliv různých zdrojů světla a významně zlepšuje kontrast i ve špatných světelných podmínkách. Noční odrazivost technologie EyeDrive je až o 90 % nižší než u běžné brýlové čočky bez antireflexní úpravy a o 57 % nižší než u několikavrstevných antireflexních čoček, které jsou v současnosti k dispozici na trhu. EyeDrive splňuje potřebu každého řidiče a to i v případě, že řidič nenosí brýle s dioptrickými hodnotami.

  Stálobarevné čočky / sluneční brýle

  Sluneční brýle do auta jsou mezi řidiči velmi častou praktikou. Zabarvené sklo s UV filtrem pohltí sluneční paprsky a zpříjemní vidění. Bohužel stálobarevné čočky nemohou reagovat na změny prostředí, a proto např. při vjetí do tunelu či jízdě lesem neposkytují jasné vidění, jako čočky samozabarvovací.

  Samozabarvovací čočky EyeDrive Transitions Xtractive

  Antireflexní úprava EyeDrive je nejlepší volbou v případě kombinace se samozabarvovací čočkou Transitions Xtractive . Jedná se o samozabarvovací čočku, která má schopnost se zabarvit i za čelním sklem auta. Je prémiovou verzí samozabarvovacích čoček Transitions.

  DriveWear

  Speciálně vyvinuté brýle pro řidiče zajišťující jasné a ostré vidění za každého počasí. Speciální polarizovaná samozabarvovací skla ve žluté až červenohnědé barvě mají maximální zabarvení 85 %, v autě 73 % a zbytková barva v čirém stavu je 63 %.

  Vybrali jste si brýlové čočky a rádi byste si je objednali? Neváhejte nás kontaktovat na naší zákaznické lince 800 299 992 nebo e-mailu info@optiscont.cz.

  Nakupovat online Najít pobočku

  Líbil se vám článek?

Další oblíbené články

Sledujte nás na Facebooku:

Získejte slevu 150 Kč na první nákup

…a mějte informace o slevách a akčních nabídkách z první ruky.