NOVINKA: Dioptrické brýle se značkovými Ray-Ban skly

Vyberte si brýle, které si zamilujete. A to neplatí jen o obrubách. Nově nabízíme možnost zabroušení značkových Ray-Ban dioptrických brýlových skel do Vašich Ray-Ban obrub.

Jedinečná technologie

Dioptrická brýlová skla Ray-Ban nabízí vysoce komfortní vidění díky speciální digitální technologii DST (Digital Surfacing Technology), která zajistí, že dokonalé vidění není pouze ve středu brýlové čočky, ale také po celém jejím povrchu. Přes dioptrické sluneční brýle Ray-Ban tak uvidíte skutečně pohodlně.

Kvalitní materiál

Dioptrická brýlová skla Ray-Ban jsou vyrobena z vysoce kvalitního materiálu, který je navíc z obou stran opatřen tvrzením. Díky tomu jsou Ray-Ban brýlová skla odolná proti nárazům a otřesům, běžnému poškrábání i slanému prostředí.

Prémiová antireflexní vrstva

Ray-Ban brýlová skla jsou opatřena prémiovou antireflexní úpravou, díky které bude Vaše vidění jasnější a skla snáze udržíte čistá. Možnost kombinace také s Blue-light filtrem, úpravou chránící Vaše oči před modrým zářením z počítače, mobilu či umělého osvětlení.

Dokonalý design

Už to nebudou pouze obruby, které Vás budou reprezentovat. Každé Ray-Ban čočky na sobě nesou jemnou signaturu, díky které se Vaše Ray-Ban brýle stanou skutečně kompletní. Vyberte si z mnoha obrub skladem a zvolte do nich ta pravá skla.

Zabroušení Ray-Ban skel i do slunečních obrub

Nevybrali jste si z obrub určených pro dioptrické brýle? Nevadí. Vyberte si z brýlí slunečních. Nyní totiž můžete mít také Ray-Ban sluneční brýle v čiré variantě.

Nakupovat online Najít pobočku

Líbil se vám článek?

Další oblíbené články

Sledujte nás na Facebooku:

Získejte slevu 150 Kč na první nákup

…a mějte informace o slevách a akčních nabídkách z první ruky.