Unikátní doživotní záruka

Vážení zákazníci, program Dožívotní záruka skončil k 31.12.2020. Na zboží zakoupené po tomto datu, již nebude moci být uplatněna. Na zboží zakoupené do tohoto data, se tento program stále vztahuje a postupujte prosím dle informací níže.

Ukončením tohoto programu samozřejmě nepřestává platit běžná záruka, ani náš nadstandardní servis na optikách. Kdykoli budete mít problém s vašimi brýlemi, neváhejte se za námi zastavit a rádi Vám pomůžeme.

Pokud si brýle rozsednete, zlomíte nebo jinak poškodíte, všechno dáme do pořádku.

Vaše brýle buď opravíme nebo pokud je to neopravitelná závada, vyrobíme Vám brýle nové. To celé pouze za manipulační poplatek 190 Kč + poštovné.

Samozřejmostí je také záruka na jakékoliv výrobní vady, které by se vyskytly během zákonných 24 měsíců. Protože kvalitou našich brýlí jsme si jisti.

Uplatnit doživotní záruku

Podmínky doživotní záruky

  • Doživotní záruku lze uplatnit jen na zakázky vydané před 1.1.2021, které mají vygenerovaný kód doživotní záruky.
  • Na objednávky od 1.1.2021 již nelze doživotní záruku uplatnit.
  • Doživotní záruka přesahující rozsah zákonné záruky se vztahuje na jakékoliv nahodilé mechanické nebo jiné poškození. Nevztahuje se na běžné opotřebení používáním a poškrábání skel.
  • Záruka se vztahuje pouze na naše dioptrické brýle, které nemají obruby či čočky Premium. Poškozené brýle nám doručíte spolu s originálem certifikátu „Doživotní záruka“, který je součástí dodacího listu.
  • Pokud brýle nepůjdou opravit, vyměníme vám je za shodný model a stejné dioptrie, jako měly brýle původní. Pokud již nebude tento model v naší nabídce, můžete si vybrat jiné brýle ve stejné hodnotě, v případě vyšší ceny doplatit rozdíl v ceně brýlí a brýlových čoček dle aktuálního ceníku.
  • Na jednou opravené či vyměněné brýle využitím Doživotní záruky se již Doživotní záruka nevztahuje, resp. k opraveným či náhradním brýlím již certifikát „Doživotní záruka“ nevystavujeme.
1. Zadejte kód

Do níže uvedeného formuláře zadejte kód, který najdete na certifikátu Doživotní záruka. Tento certifikát je součástí dodacího listu vašich brýlí.

2. Zašlete brýle

Zašlete nám poškozené brýle na adresu
Optiscont s.r.o., Dvorecká 1162/2a, Praha 4 - Podolí, 147 00.

3. Opravíme nebo nové

Neprodleně po převzetí vás budeme informovat o tom, zda jsou brýle opravitelné nebo vám zhotovíme nové.

Uplatnit doživotní záruku

Kód doživotní záruky najdete na letáku (dodacím listu), který jste obdrželi s objednávkou.


Máte otázky?

info@optiscont.cz nebo 800 299 992

Nakupovat online Najít pobočku