Aplikační středisko kontaktních čoček Wichterle a Vacík

Jsme hrdí, že se nám podařilo dokončit převzetí společnosti Wichterle & Vacík s.r.o., jejíž kořeny sahají až do 60. let, kdy Prof. Wichterle vynalezl první měkkou kontaktní čočku na světě a odstředivé lití jako technologii k jejich masové výrobě.

Klíčovou součástí společnosti, jejíž spoluzakladatelem byl Prof. Wichterle, je špičkově přístrojově i personálně vybavené aplikační středisko kontaktních čoček. Během dlouhých let působení si toto aplikační středisko vydobylo výjimečné postavení mezi nejen zákazníky, ale i odbornou veřejností z řad lékařů, kteří sem posílají pacienty s nejkomplikovanějšími očními vadami.

Klíčovou osobou střediska Wichterle & Vacík je Mgr. Andrea Doležalová, která si svým přístupem ke klientům, odbornými znalostmi a dovednostmi získala širokou řadu spokojených klientů.

Na začátku listopadu 2018 bylo středisko přestěhováno do naší nově vybudované oční optiky v Moskevské 4, Praha 10 - Vršovicích , tel. 731 045 425, čímž našim zákazníkům poskytneme kompletní služby spojené s korekcí zraku na nejvyšší úrovni.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Nakupovat online Najít pobočku

Líbil se vám článek?

Další oblíbené články

Sledujte nás na Facebooku:

Získejte slevu 150 Kč na první nákup

…a mějte informace o slevách a akčních nabídkách z první ruky.